Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

Tiko Yazılım A.Ş. ; “Dijital Çözüm Ortağınız” mottosuyla hareket eden ve kesintisiz hizmet anlayışını sunmayı öncelikleri arasına alan uçtan uça firmanızın dijitalleşmesini sağlamayı hedefleyen öncü yazılım firmasıdır.

Dijital dönüşüm noktanız vizyonu ile firmanızı; üretim planlamadan tüm üretim süreçlerinin yönetimine, depo yönetiminden sevk süreçlerine, fatura süreçlerinden tahsilatı süreçlerine kadar bulut yapısında sunduğumuz modüler yazılımlarımızla dijitale taşımaktayız.

Bugüne kadar geliştirdiğimiz, yazılım ve uygulamalarımızla değerli müşterilerimize hem tasarruf, hem kolaylıklar sunmaktayız.

Sektördeki öncü firmaların yüksek ücretlerle sunduğu hizmetleri, daha uygun fiyatlar ile daha kalıcı ve verimli çözümler üreterek sunmakta günün sonunda müşteri değil dostluklar biriktirmeyi hedeflemekteyiz.

Çözüm İçin Buradayız
Müşteri odaklı yaklaşımımızla iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, dijital dönüşümünüzü sağlıyoruz.
Tecrübeyle Gelen Güven
İhtiyaçlarınızı anlıyor, işinizi en iyi şekilde destekliyor ve başarı adımlarınızı birlikte atıyoruz.
Çok Boyutlu Destek Anlayışı
İşinizi her yönüyle kapsayan çok boyutlu destek anlayışımızla, tüm süreçlerinizde yanınızda oluyoruz.
Memnuniyet Odaklı Yaklaşım
Süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler üretmek için çalışıyoruz.
Geleceği Kodluyor, İnovasyonla Dijital Dünyaya Yön Veriyoruz.
Her projede özgün çözümler üretiyoruz, işinizin dijital başarısını şekillendiriyoruz.
Çözümlere Göz At
Mutlu Müşteriler
Mutlu müşterilerimizle gurur duyuyoruz. Benzersiz çözümlerimiz ve samimi yaklaşımımızla, dijital dünyada işletmelerin güçlenmesine katkı sağlıyoruz. Aldığımız olumlu geri bildirimler, bize olan güvenin kanıtıdır. Siz de Tiko Digital ailesine katılarak, başarı hikayelerimize bir yenisini ekleyin.
Sizin İçin Ne Yapabiliriz? Sizi Arayalım

Bilgi almak, sorularınızı yanıtlamak ya da ürünlerimiz hakkında daha fazla detay öğrenmek için sizinle iletişime geçmek istiyoruz.

Eğer siz de işletmeniz için uygun yazılım çözümlerini keşfetmek isterseniz,telefon numaranızı bırakın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Sektörel Yazılar
İşimizi kapsayan her konuya dair bilgi ve tecrübelerimizi aktardığımız ve zaman zaman sektörel haber niteliği taşıyan yazılar yazdığımı bloglarımıza göz atın!
TikoDigital Müşteri Portalı Giriş ve Kayıt Formu
  • Giriş Yap
  • Üye Ol
Şuanda sadece sisitemimize üye oluyorsunuz. Gib bilgilerinizi giriş yaptıktan sonra tanımlayacaksınız.
Sistemimize Girerken Kullanmak İstediğiniz Şifreniz