Tüm Modüller

Dijital dünyanın karmaşıklığına yenilikçi yaklaşımlarla yanınızdayız. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, işletmenizin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış dijital çözümler ile iş süreçlerinizi optimize ediyor, rekabet avantajınızı artırıyor ve büyüme potansiyelinizi maksimize ediyoruz.
Cari Modülü
Müşteri ve tedarikçilerinize ait bilgilerin, hareketlerin, faturaların, tahsilatların ve ödemelerin takibini sağlayan modüldür.
Keşfet
Stok Modülü
Ürün ve hizmetlere ait bilgiler ile hareketlerini, reçetesini, maliyetini, üretim emirlerini ve stok takibini sağlayan modüldür.
Keşfet
Üretim Modülü
Üretim operasyonlarının detaylarını ve hareketlerini takip edip, yönetebilmeyi sağlayan modüldür.
Keşfet
Teklif Modülü
Müşteri bilgileri ile otomatik olarak açık ve kapalı teklifler oluşturma imkanı sunarken, tek tıkla sipariş ve proforma fatura oluşturabilirsiniz.
Keşfet
Fırsat Modülü(CRM)
Anlık fırsat durumu görüntüleme, öncelik tanıma, ürünle ilişkilendirme, olasılık hesaplama, adım yönetimi gibi özellikler sunmaktadır.
Keşfet
Sipariş Modülü
Tüm siparişlerin detaylı yönetimi, ön, rezerv ya da stoklu sipariş imkanı, detaylı fatura oluşturabilme, hızlı menü ile tek tıkla proforma oluşturabilmektedir.
Keşfet
Fatura Modülü
Satış ve Alış faturalarının yönetimi, anlık faturaları görüntüleme, tahsilatları planlama, bakiye kapatma, farklı senaryo ve tipte fatura kesilebilmektedir.
Keşfet
Giderler Modülü
İşletme, mali, personel ve araç giderleri gibi tüm giderlerin detaylı yönetimi, anlık gider kalemlerinin toplamı görüntülenebilmekte ve yeni giderler eklenebilmektedir.
Keşfet
Perakende Modülü
Fiziki, sanal ve pazaryeri gibi tüm mağazaların detaylı yönetimi, barkod ve etiket tasarımı yapabilme, mağaza stok ve fiyat yönetimi ile birçok özellik.
Keşfet
Sadakat Modülü
Mağaza üyelerini gruplandırabilme, gruba özel para puan tanımlama, süre, alt ve üst harcama limiti ile alışveriş limiti tanımlayabilme imkanı sunmaktadır.
Keşfet
Entegre Modülü
Pazaryerlerinden siparişlerin aktarımı ve geri bildirimi, e-ticaret siparişlerinin aktarımı ve anlık sipariş durumları görüntülenebilmektedir.
Keşfet
Hesaplar Modülü
Tüm hesapların detaylı yönetimi, anlık hesap durumlarını görüntüleme, hesaplar arası virman, çek ve senet hatırlatma, tahsilat makbuzu paylaşma imkanı.
Keşfet
Raporlar Modülü
Tüm modüllerin raporlarını detaylı olarak görüntüleyebilme ve raporları özelleştirebilme imkanı ile özel rapor entegrasyonu eklenebilmektedir.
Keşfet
Kampanya Modülü
Müşteri ve tedarikçi gruplarına göre kampanya süreçlerini detaylı yönetebilme, müşteri segmentine göre toplu eposta ve sms gönderilebilmektedir.
Keşfet
B2B Modülü
Tüm hesapların detaylı yönetimi, anlık hesap durumlarını görüntüleme, hesaplar arası virman, çek ve senet hatırlatma, tahsilat makbuzu paylaşma imkanı.
Keşfet
Tahsilat Modülü
Çalıştığınız tüm bankaları api entegrasyonu ile online tahsilat alabilme imkanı, tüm tahsilatların yönetimi, anlık tahsilat durumlarını görüntüleme.
Keşfet
özel çözüm talep et
Mutlu Müşteriler
Mutlu müşterilerimizle gurur duyuyoruz. Benzersiz çözümlerimiz ve samimi yaklaşımımızla, dijital dünyada işletmelerin güçlenmesine katkı sağlıyoruz. Aldığımız olumlu geri bildirimler, bize olan güvenin kanıtıdır. Siz de Tiko Digital ailesine katılarak, başarı hikayelerimize bir yenisini ekleyin.
TikoDigital Müşteri Portalı Giriş ve Kayıt Formu
  • Giriş Yap
  • Üye Ol
Şuanda sadece sisitemimize üye oluyorsunuz. Gib bilgilerinizi giriş yaptıktan sonra tanımlayacaksınız.
Sistemimize Girerken Kullanmak İstediğiniz Şifreniz