tikokurumsal
Kurumsal Web Sitesi
Tiko Kurumsal Alt Yapımızla Hazırlanmıştır.

Web sitemiz en son HTML5 ve CSS3 teknolojileriyle tasarlandı, böylece kullanıcılarınıza görsel olarak çekici ve hızlı bir deneyim sunar. Sayfalarımızın interaktif ve dinamik olmasını sağlayan Javascript kullanılarak geliştirildi. Bu sayede ziyaretçilerimizle etkileşimde bulunabilir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabiliriz. Web sitemizin arka planında güçlü bir rol oynar. Veritabanı işlemleri ve dinamik içerik oluşturma gibi işlevleri destekler, böylece web sitemiz her zaman güncel ve işlevsel kalır.

  • Html5
  • Css3
  • Javascript
  • Php
  • Seo
  • Html5
  • 95% + LightHouse Optimizasyon

Projeyi Yeni Sekmede Aç
Her türlü diz üstü bilgisayar çözünürlüğü için optimize edilmiştir

Dizüstü bilgisayarlar için de mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar. Web sitemizin duyarlı tasarımı, farklı ekran boyutlarına ve çözünürlüklerine kolayca uyum sağlar. Bu sayede dizüstü bilgisayar kullanıcıları da rahatlıkla sitemizi ziyaret edebilir, içeriği net ve kesintisiz bir şekilde görüntüleyebilirler. Kullanıcılarımızın herhangi bir cihazda sorunsuz bir şekilde erişim sağlamasını sağlamak, projemizin önceliklerinden biridir.

Tablet ve Ipad gibi mobil cihazlara özel dokunuşlar yapılmıştır

Web sitemizin duyarlı tasarımı, tablet ekranlarına uyum sağlayarak kullanıcıların herhangi bir tablet cihazıyla sorunsuz bir şekilde erişim sağlamasını mümkün kılar. Bu sayede tablet kullanıcıları, web sitemizin içeriğini rahatlıkla görüntüleyebilir, etkileşimde bulunabilir ve bilgiye hızlı bir şekilde erişebilirler. Kullanıcılarımızın farklı cihazlarda her zaman en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak, projemizin temel önceliklerindendir.

Mobil cihazlarınız için tüm optimizasyon teknikleri aktif durumdadır.

Projemiz, mobil cihazlar ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere her türlü taşınabilir cihazda sorunsuz bir performans sağlamak için özenle tasarlandı. Web sitemizin mobil uyumlu ve duyarlı tasarımı, kullanıcıların küçük ekranlı cihazlarda bile rahatlıkla gezinebilmesini ve etkileşimde bulunabilmesini mümkün kılar. Bu, projemizin mobil kullanıcılar için optimize edildiği anlamına gelir.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz? Sizi Arayalım

Bilgi almak, sorularınızı yanıtlamak ya da ürünlerimiz hakkında daha fazla detay öğrenmek için sizinle iletişime geçmek istiyoruz.

Eğer siz de işletmeniz için uygun yazılım çözümlerini keşfetmek isterseniz,telefon numaranızı bırakın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

TikoDigital Müşteri Portalı Giriş ve Kayıt Formu
  • Giriş Yap
  • Üye Ol
Şuanda sadece sisitemimize üye oluyorsunuz. Gib bilgilerinizi giriş yaptıktan sonra tanımlayacaksınız.
Sistemimize Girerken Kullanmak İstediğiniz Şifreniz